مشارکت در ساخت

خدایا سود مرا در ضرر دیگری و سود دیگری را در ضرر من قرار مده... و اگر چنین شد هیچ کاری شیرینتر از شراکت نیست مشارکت در ساخت، یکی از مصداق های مشارکت مدنی است . در یک قرارداد مشارکت، طرفین معامله هر کدام آورده ای دارند و با هم به نسبت آورده شان شریک می شوند. مالک، یک ملک کلنگی دارد و سازنده برای ساخت آن سرمایه گذاری می کند، نهایتاً دو طرف باهم شریک می شوند و با اجرای پروژه هر دو طرف به سود می رسند. البته این کار به این سادگی شکل نمی گیرد و مهمترین عامل که بیش از دوسال بین طرفین مورد توجه است همان قراردادی است که روز اول منعقد شده و اگر این قرارداد برپایه صداقت و درستی و تخصص باشد، کام هردو طرف تا روز آخر از دستاوردهای آن پروژه شیرین خواهد بود و اگر ذره ای بی دقتی در آن باشد می تواند باعث بروز بدترین اختلافات گردد که تجربه هر سازنده و مالکی این گفته را تصدیق می نماید.

گروه املاک نگین با تکیه بر بیش از 10 سال تجربه در این زمینه، از عقد قرارداد تا اجرا و فروش در کنار شماست. ما با همکاری سازندگان مجرب و معتبر سازه های لوکس و مستحکم و از طرفی ارائه همکاری جهت خدمات مشاوره ای در زمینه اخذ مجوز ساخت با حداکثر تراکم و حداکثر طبقات، همکاری جهت ارائه طرحهای اقتصادی با کمترین اتلاف و مهمتر از همه با عقد قراردادی مفصل، بی نقص و جامع الاطراف باهمکاری وکلای مجرب دادگستری بستر اقدامی از هرجهت مثبت را آماده کرده ایم تا بتوانیم به کمک هم ساخت خانه های قدیمی و ناامن شهرمان را تبدیل به سازه هایی امن، زیبا، مدرن و مستحکم کنیم که الگویی برای فرزندانمان و نسلهای بعدیمان باشد.

همکاران ما در املاک نگین، با درنظر گرفتن شرایط قراردادی و پرداختی مورد نظر مالکین و رایزنی با سازندگان همکار تلاش می نمایند تا رضایت کامل مالک فراهم کند. همکاران پرتلاش ما در این دفتر، با اشراف کامل نسبت به مسائل حقوقی، فنی و اجرایی قرارداد و با پیگیری مستمر امور مربوطه، به شما اطمینان می دهند که کلیه مفاد قرارداد بدون کم و کاست انجام می گردد. با توجه به مشکل طولانی بودن زمان امورات اداری و غیراداری قراردادهای مشارکت در ساخت، دفتر ما با دراختیار داشتن تیم کارشناسی و پشتیبانی خود، در زمینه های حقوقی، اجرایی و اداری و غیره قادر است در کمترین زمان نسبت به پیگیری و حل موانع اداری و غیره اداری مربوطه از بحث ساخت و اخذ مجوزها تا پیگیری و حل دغدغه های مالکین در خصوص محاسبات قدرالسهم مشاعی و غیره، اقدام نماید؛ به امید اینکه با محول کردن هر قسمت از کار به یک کاردان واقعی موانع ساخت اصولی و سریع خانه های شهرمان برداشته شود.

© 2017 NEGIN REAL ESTATE. All rights reserved